KONST / Litografier / Färglitografi 15382041
nr 1538 2041
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Signerad, numrerad 301/310. Färglitografi, bildmått: 38x54 cm, yttermått inklusive ram: 56x70 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 1 maj 2023
kl 21:03:17
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow